Kolekcja

Słodkie

Wanilia, karmel, migdał, fasolka tonka. Ciepłe, łatwe w noszeniu – to rodzina, która większości osób przypada do gustu od pierwszego psiknięcia.

44 zapachy

Przejdź do listy wyników

Aktywne filtry:

44 produkty

Filtruj

Aktywne filtry:

  • No. 161 — Not Enough

    No. 161 — Not Enough

    Unisex50 ml

    Inspirowane Can't get EnoughInitio
    Can't get Enough

    Cytrusy · Przyprawy

    54 zł
    (1,08 zł/ml)
  • No. 158 — Miss Absolu

    No. 158 — Miss Absolu

    Dla niej50 ml

    Inspirowane Miss Dior IntenseDior
    Miss Dior Intense

    Mandarynka · Cytrusy

    54 zł
    (1,08 zł/ml)
  • No. 152 — Olym Auré

    No. 152 — Olym Auré

    Dla niej50 ml

    Inspirowane OlympeaPaco Rabanne
    Olympea

    Zielona mandarynka · Kwiat imbiru

    54 zł
    (1,08 zł/ml)
  • No. 150 — Don't Be Shy

    No. 150 — Don't Be Shy

    Dla niej50 ml

    Inspirowane Love Don't Be ShyKilian
    Love Don't Be Shy

    Neroli · Bergamotka

    54 zł
    (1,08 zł/ml)
  • No. 149 — Fame Couture

    No. 149 — Fame Couture

    Dla niej50 ml

    Inspirowane Fame The CouturePaco Rabanne
    Fame The Couture

    Mango · Jaśmin

    54 zł
    (1,08 zł/ml)
  • No. 145 — Glitter Dark Opium

    No. 145 — Glitter Dark Opium

    Dla niej50 ml

    Inspirowane Black Opium GlitterYves Saint Laurent
    Black Opium Glitter

    Gruszka · Pomarańcza

    54 zł
    (1,08 zł/ml)
  • No. 141 — Phantom Power

    No. 141 — Phantom Power

    Dla niego50 ml

    Inspirowane Phantom ElixirPaco Rabanne
    Phantom Elixir

    Zielone jabłko · Cytryna

    54 zł
    (1,08 zł/ml)
  • No. 140 — Stronger for You Parfum

    No. 140 — Stronger for You Parfum

    Dla niego50 ml

    Inspirowane Stronger with you parfumArmani
    Stronger with you parfum

    Grejpfrut · Różowy pieprz

    54 zł
    (1,08 zł/ml)
  • No. 14 — L'Uomo

    No. 14 — L'Uomo

    Dla niego50 ml

    Inspirowane UomoValentino
    Uomo

    Bergamotka · Mirt

    54 zł
    (1,08 zł/ml)
  • No. 135 — Stronger for You Sandalwood

    No. 135 — Stronger for You Sandalwood

    Dla niego50 ml

    Inspirowane Stronger with you SandalwoodArmani
    Stronger with you Sandalwood

    Bergamotka · Lawenda

    54 zł
    (1,08 zł/ml)
  • No. 126 — Marshmallow Boujee

    No. 126 — Marshmallow Boujee

    Dla niej50 ml

    Inspirowane Yum Boujee Marshmallow81 Kayali
    Yum Boujee Marshmallow

    Cukier · Cytrusy

    54 zł
    (1,08 zł/ml)
  • No. 121 — Amor Passion

    No. 121 — Amor Passion

    Dla niej50 ml

    Inspirowane Amor AmorCacharel
    Amor Amor

    Pomarańcza · Grejpfrut

    54 zł
    (1,08 zł/ml)
  • No. 120 — Pure Obsession

    No. 120 — Pure Obsession

    Dla niej50 ml

    Inspirowane ObsessionCalvin Klein
    Obsession

    Mandarynka · Bergamotka

    54 zł
    (1,08 zł/ml)
  • No. 115 — Alive

    No. 115 — Alive

    Dla niej50 ml

    Inspirowane Boss AliveHugo Boss
    Boss Alive

    Jabłko · Śliwka

    54 zł
    (1,08 zł/ml)
  • No. 114 — Blush

    No. 114 — Blush

    Dla niej50 ml

    Inspirowane RushGucci
    Rush

    Brzoskwinia · Gardenia

    54 zł
    (1,08 zł/ml)
  • No. 113 — Irresistibile

    No. 113 — Irresistibile

    Unisex50 ml

    Inspirowane IrresistibleGivenchy
    Irresistible

    Gruszka · Czarna porzeczka

    54 zł
    (1,08 zł/ml)
  • No. 112 — The Only Desire

    No. 112 — The Only Desire

    Dla niej50 ml

    Inspirowane The One DesireDolce & Gabbana
    The One Desire

    Bergamotka · Mandarynka

    54 zł
    (1,08 zł/ml)
  • No. 108 — Gold Euphoria

    No. 108 — Gold Euphoria

    Dla niego50 ml

    Inspirowane Euphoria Liquid Gold for MenCalvin Klein
    Euphoria Liquid Gold for Men

    Cynamon · Czarny pieprz

    54 zł
    (1,08 zł/ml)
  • No. 104 — Alpha Noir

    No. 104 — Alpha Noir

    Dla niego50 ml

    Inspirowane Ultra MaleJean Paul Gaultier
    Ultra Male

    Gruszka · Bergamotka

    54 zł
    (1,08 zł/ml)
  • No. 102 — 212 Vibe

    No. 102 — 212 Vibe

    Dla niej50 ml

    Inspirowane 212 VIPCarolina Herrera
    212 VIP

    Marakuja · Rum

    54 zł
    (1,08 zł/ml)