No. 120 — Pure Obsession — DUPPO eau de parfum 50 ml

No. 120 — Pure Obsession

50 ml
54,00 zł
Przejdź do informacji o produkcie
No. 120 — Pure Obsession — DUPPO eau de parfum 50 ml

No. 120 — Pure Obsession

50 ml

Inspirowane Obsession

Kreacja DUPPO z własną tożsamością

No. 120 — Pure Obsession
No. 120 — Pure Obsession
Obsession
Obsession · Calvin Klein

No. 120 — Pure Obsession to zapach stworzony przez nas, z własnym charakterem. Obsession podajemy tylko jako punkt odniesienia, żeby łatwiej było Ci wyobrazić sobie kierunek zapachu.

2+1 GRATIS
00h 00min 00s

Skomponuj dowolny zestaw 3 zapachów – jeden z nich dostajesz gratis.

3 zapachyczyli 36,00 zł za zapach 162,00 zł 108,00 zł

Rabat naliczamy automatycznie w koszyku.

54 zł
(1,08 zł/ml)

Zamów w ciągu —, a dostawa już —

Dostępny – wysyłka od ręki

Ten zapach jest dostępny w naszym magazynie.

Zamówienia złożone w dni robocze przed godziną graniczną przekazujemy kurierowi jeszcze tego samego dnia, a późniejsze wysyłamy w kolejnym dniu roboczym.

Gdy tylko paczka wyruszy, wyślemy Ci e-mailem numer przesyłki do śledzenia.

Dostawa kurierem · darmowa od 169,00 zł

Dostawę realizuje kurier ekspresowy, zwykle w ciągu 3–5 dni roboczych od nadania.

  • Darmowa dostawa przy zamówieniach od 169,00 zł.
  • Poniżej tej kwoty dostawa kosztuje 14,99 zł.
  • Numer przesyłki dostaniesz e-mailem, więc w każdej chwili sprawdzisz, gdzie jest paczka.

Bezpieczna płatność online

Płać tak, jak Ci wygodnie – bez dodatkowych opłat:

💳 Karta online – bezpieczna, szyfrowana płatność z 3-D Secure, obsługiwana przez Shopify Payments. Dane Twojej karty nigdy do nas nie trafiają i nie są nigdzie zapisywane.

Fakturę otrzymasz e-mailem, niezależnie od formy płatności.

Klasyka orientalnych perfum, która nie zna półśrodków. Pure Obsession otwiera się mandarynką i bergamotką, ale szybko zanurza się w kwiatach i przyprawach – jaśmin i kwiat pomarańczy płoną tu w korzennym żarze. Kadzidło, mech dębowy i wanilia tworzą gęstą, żywiczną bazę, która długo trwa na skórze. To zapach na długie jesienne i zimowe wieczory, dla kobiet o wyrazistym stylu.

Hołd dla kultowego zapachu Obsession marki Calvin Klein. No. 120 to Eau de Parfum o 20% koncentracji, produkowana i rozlewana w Unii Europejskiej – intensywna, otulająca, trwała.

Profil zapachowy

Projekcja
Mocna
Trwałość
Wysoka
Pora roku
Jesień, Zima
Rodzina zapachowa
Korzenne, Słodkie, Orientalne
Okazje
Na wieczór

Piramida zapachowa

Nuty głowy
  • Mandarynka
  • Bergamotka
Nuty serca
  • Jaśmin
  • Kwiat pomarańczy
  • Przyprawy
Nuty bazy
  • Ambra
  • Kadzidło
  • Mech dębowy
  • Wanilia
Specyfikacja
Rodzaj
Woda perfumowana
Stężenie
EDP
Pojemność
50 ml
Rodzina zapachowa
Korzenne, Słodkie, Orientalne
Dla kogo
Dla niej
Kod produktu
DUP-EU-120
Dostawa i zwroty

Wysyłamy kurierem ekspresowym, zwykle w ciągu kilku dni roboczych, a link do śledzenia przesyłki dostajesz e-mailem. Powyżej kwoty widocznej w koszyku dostawa jest darmowa. Płacisz kartą online lub, tam gdzie to możliwe, za pobraniem. Nieotwarte perfumy możesz zwrócić w ciągu 14 dni od doręczenia.

Z bliska

Detale, które czuć

DUPPO eau de parfum 50 ml
Nasza historia
Dom DUPPO

DUPPO powstało z prostej idei: świetne perfumy nie powinny być rzadkim luksusem. Analizujemy zapachy, które ludzie kochają najbardziej – od domów niszowych po designerskie klasyki – i tworzymy ich własne interpretacje.

Każdy zapach to woda perfumowana o stężeniu 20%+, produkowana w UE, w czarno-srebrnym flakonie 50 ml. Rozpoznawalny charakter, trwały ślad, uczciwa cena.

Odkryj DUPPO
Z tej samej rodziny zapachowej

No. 91 — Lost

No. 91 — Lost

Unisex50 ml

Inspirowane Lost CherryTom Ford
Lost Cherry

Czarna wiśnia · Lukrecja

54 zł
(1,08 zł/ml)

No. 101 — Leather Ombre

No. 101 — Leather Ombre

Dla niego50 ml

Inspirowane Ombre LeatherTom Ford
Ombre Leather

Kardamon · Jaśmin sambac

54 zł
(1,08 zł/ml)

No. 96 — Libre Absolu

No. 96 — Libre Absolu

Dla niej50 ml

Inspirowane Libre IntenseYves Saint Laurent
Libre Intense

Lawenda · Mandarynka

54 zł
(1,08 zł/ml)

No. 92 — Blue Bottled

No. 92 — Blue Bottled

Dla niego50 ml

Inspirowane Boss BottledHugo Boss
Boss Bottled

Jabłko · Śliwka

54 zł
(1,08 zł/ml)