Kolekcja

Orientalne

Ambra, żywice, kadzidło i balsamy. Najcięższe zapachy w ofercie – utrzymują się najdłużej i mają największą projekcję, więc nakładaj mniej, niż Ci się wydaje.

42 zapachy

Przejdź do listy wyników

Aktywne filtry:

42 produkty

Filtruj

Aktywne filtry:

  • No. 193 — Guide

    No. 193 — Guide

    Unisex50 ml

    Inspirowane GuidanceAmouage
    Guidance

    Gruszka · Orzech laskowy

    54 zł
    (1,08 zł/ml)
  • No. 168 — Noir Crystal

    No. 168 — Noir Crystal

    Dla niej50 ml

    Inspirowane Crystal NoirVersace
    Crystal Noir

    Pieprz · Imbir

    54 zł
    (1,08 zł/ml)
  • No. 163 — Bomba

    No. 163 — Bomba

    Dla niej50 ml

    Inspirowane La BombaCarolina Herrera
    La Bomba

    Cytrusy · Owocowe

    54 zł
    (1,08 zł/ml)
  • No. 161 — Not Enough

    No. 161 — Not Enough

    Unisex50 ml

    Inspirowane Can't get EnoughInitio
    Can't get Enough

    Cytrusy · Przyprawy

    54 zł
    (1,08 zł/ml)
  • No. 154 — Rose d'Arabie

    No. 154 — Rose d'Arabie

    Dla niej50 ml

    Inspirowane Armani Privé Rose d’ArabieArmani
    Armani Privé Rose d’Arabie

    Szafran · Róża damasceńska

    54 zł
    (1,08 zł/ml)
  • No. 152 — Olym Auré

    No. 152 — Olym Auré

    Dla niej50 ml

    Inspirowane OlympeaPaco Rabanne
    Olympea

    Zielona mandarynka · Kwiat imbiru

    54 zł
    (1,08 zł/ml)
  • No. 140 — Stronger for You Parfum

    No. 140 — Stronger for You Parfum

    Dla niego50 ml

    Inspirowane Stronger with you parfumArmani
    Stronger with you parfum

    Grejpfrut · Różowy pieprz

    54 zł
    (1,08 zł/ml)
  • No. 135 — Stronger for You Sandalwood

    No. 135 — Stronger for You Sandalwood

    Dla niego50 ml

    Inspirowane Stronger with you SandalwoodArmani
    Stronger with you Sandalwood

    Bergamotka · Lawenda

    54 zł
    (1,08 zł/ml)
  • No. 132 — Old Fashioned

    No. 132 — Old Fashioned

    Unisex50 ml

    Inspirowane Old FashionKilian
    Old Fashion

    Gorzka pomarańcza · Gorzkie nuty

    54 zł
    (1,08 zł/ml)
  • No. 13 — Invictum Profondo

    No. 13 — Invictum Profondo

    Dla niego50 ml

    Inspirowane Invictus VictoryPaco Rabanne
    Invictus Victory

    Cytryna · Różowy pieprz

    54 zł
    (1,08 zł/ml)
  • No. 129 — Hot Smoke

    No. 129 — Hot Smoke

    Unisex50 ml

    Inspirowane Smoking HotKilian
    Smoking Hot

    Jabłko · Cynamon

    54 zł
    (1,08 zł/ml)
  • No. 120 — Pure Obsession

    No. 120 — Pure Obsession

    Dla niej50 ml

    Inspirowane ObsessionCalvin Klein
    Obsession

    Mandarynka · Bergamotka

    54 zł
    (1,08 zł/ml)
  • No. 119 — Noir Essence

    No. 119 — Noir Essence

    Dla niej50 ml

    Inspirowane Coco NoirCoco Chanel
    Coco Noir

    Grejpfrut · Bergamotka

    54 zł
    (1,08 zł/ml)
  • No. 114 — Blush

    No. 114 — Blush

    Dla niej50 ml

    Inspirowane RushGucci
    Rush

    Brzoskwinia · Gardenia

    54 zł
    (1,08 zł/ml)
  • No. 112 — The Only Desire

    No. 112 — The Only Desire

    Dla niej50 ml

    Inspirowane The One DesireDolce & Gabbana
    The One Desire

    Bergamotka · Mandarynka

    54 zł
    (1,08 zł/ml)
  • No. 11 — Wood

    No. 11 — Wood

    Unisex50 ml

    Inspirowane Oud WoodTom Ford
    Oud Wood

    Kardamon · Różowy pieprz

    54 zł
    (1,08 zł/ml)
  • No. 108 — Gold Euphoria

    No. 108 — Gold Euphoria

    Dla niego50 ml

    Inspirowane Euphoria Liquid Gold for MenCalvin Klein
    Euphoria Liquid Gold for Men

    Cynamon · Czarny pieprz

    54 zł
    (1,08 zł/ml)
  • No. 102 — 212 Vibe

    No. 102 — 212 Vibe

    Dla niej50 ml

    Inspirowane 212 VIPCarolina Herrera
    212 VIP

    Marakuja · Rum

    54 zł
    (1,08 zł/ml)