Kolekcja

Dla niej

Kwiatowe, owocowe i słodsze orientalne – numery najczęściej wybierane dla kobiet. Nic tu nie jest jednak zarezerwowane dla jednej płci: ten podział to punkt wyjścia, a nie reguła.

61 zapachów

Przejdź do listy wyników

Aktywne filtry:

61 produktów

Filtruj

Aktywne filtry:

  • No. 63 — J'Adore

    No. 63 — J'Adore

    Dla niej50 ml

    Inspirowane J'AdoreDior
    J'Adore

    Bergamotka · Neroli

    54 zł
    (1,08 zł/ml)
  • No. 61 — Olympique

    No. 61 — Olympique

    Dla niej50 ml

    Inspirowane Olympea FloraPaco Rabanne
    Olympea Flora

    Różowy pieprz · Czarna porzeczka

    54 zł
    (1,08 zł/ml)
  • No. 58 — It's U

    No. 58 — It's U

    Dla niej50 ml

    Inspirowane Because it's youArmani
    Because it's you

    Malina · Neroli

    54 zł
    (1,08 zł/ml)
  • No. 57 — Si

    No. 57 — Si

    Dla niej50 ml

    Inspirowane SiArmani
    Si

    Czarna porzeczka · Frezja

    54 zł
    (1,08 zł/ml)
  • No. 56 — Addicted

    No. 56 — Addicted

    Dla niej50 ml

    Inspirowane AddictDior
    Addict

    Liść mandarynki · Jaśmin

    54 zł
    (1,08 zł/ml)
  • No. 54 — Tandre

    No. 54 — Tandre

    Dla niej50 ml

    Inspirowane Chance Eau TendreChanel
    Chance Eau Tendre

    Grejpfrut · Porzeczka

    54 zł
    (1,08 zł/ml)
  • No. 55 — Améthyste

    No. 55 — Améthyste

    Dla niej50 ml

    Inspirowane AlienThierry Mugler
    Alien

    Jaśmin · Drzewo kaszmirowe

    54 zł
    (1,08 zł/ml)
  • No. 51 — Madmoiselle

    No. 51 — Madmoiselle

    Dla niej50 ml

    Inspirowane MademoiselleCoco Chanel
    Mademoiselle

    Pomarańcza · Mandarynka

    54 zł
    (1,08 zł/ml)
  • No. 50 — So Guilty

    No. 50 — So Guilty

    Dla niej50 ml

    Inspirowane GuiltyGUCCI
    Guilty

    Mandarynka · Różowy pieprz

    54 zł
    (1,08 zł/ml)
  • No. 49 — Miss

    No. 49 — Miss

    Dla niej50 ml

    Inspirowane MissDior
    Miss

    Pomarańcza · Mandarynka

    54 zł
    (1,08 zł/ml)
  • No. 48 — Angel & Demon

    No. 48 — Angel & Demon

    Dla niej50 ml

    Inspirowane Ange ou DemonGivenchy
    Ange ou Demon

    Szafran · Mandarynka

    54 zł
    (1,08 zł/ml)
  • No. 47 — Way

    No. 47 — Way

    Dla niej50 ml

    Inspirowane My wayArmani
    My way

    Bergamotka · Kwiat pomarańczy

    54 zł
    (1,08 zł/ml)
  • No. 45 — Lady Milione

    No. 45 — Lady Milione

    Dla niej50 ml

    Inspirowane Lady MillionPaco Rabanne
    Lady Million

    Neroli · Cytryna

    54 zł
    (1,08 zł/ml)
  • No. 174 — Delyna

    No. 174 — Delyna

    Dla niej50 ml

    Inspirowane DelinaParfums de Marly
    Delina

    Liczi · Rabarbar

    54 zł
    (1,08 zł/ml)
  • No. 172 — Lyra

    No. 172 — Lyra

    Dla niej50 ml

    Inspirowane LiraCasamorati 1888
    Lira

    Czerwona pomarańcza · Bergamotka

    54 zł
    (1,08 zł/ml)
  • No. 171 — Joy 2

    No. 171 — Joy 2

    Dla niej50 ml

    Inspirowane Toy 2Moschino
    Toy 2

    Mandarynka · Zielone jabłko

    54 zł
    (1,08 zł/ml)
  • No. 168 — Noir Crystal

    No. 168 — Noir Crystal

    Dla niej50 ml

    Inspirowane Crystal NoirVersace
    Crystal Noir

    Pieprz · Imbir

    54 zł
    (1,08 zł/ml)
  • No. 165 — Daizy

    No. 165 — Daizy

    Dla niej50 ml

    Inspirowane DaisyMarc Jacobs
    Daisy

    Liść fiołka · Czerwony grejpfrut

    54 zł
    (1,08 zł/ml)
  • No. 163 — Bomba

    No. 163 — Bomba

    Dla niej50 ml

    Inspirowane La BombaCarolina Herrera
    La Bomba

    Cytrusy · Owocowe

    54 zł
    (1,08 zł/ml)
  • No. 160 — Omnia Crystal

    No. 160 — Omnia Crystal

    Dla niej50 ml

    Inspirowane Omnia CrystallineBvlgari
    Omnia Crystalline

    Bambus · Gruszka

    54 zł
    (1,08 zł/ml)
  • No. 158 — Miss Absolu

    No. 158 — Miss Absolu

    Dla niej50 ml

    Inspirowane Miss Dior IntenseDior
    Miss Dior Intense

    Mandarynka · Cytrusy

    54 zł
    (1,08 zł/ml)
  • No. 154 — Rose d'Arabie

    No. 154 — Rose d'Arabie

    Dla niej50 ml

    Inspirowane Armani Privé Rose d’ArabieArmani
    Armani Privé Rose d’Arabie

    Szafran · Róża damasceńska

    54 zł
    (1,08 zł/ml)
  • No. 152 — Olym Auré

    No. 152 — Olym Auré

    Dla niej50 ml

    Inspirowane OlympeaPaco Rabanne
    Olympea

    Zielona mandarynka · Kwiat imbiru

    54 zł
    (1,08 zł/ml)
  • No. 150 — Don't Be Shy

    No. 150 — Don't Be Shy

    Dla niej50 ml

    Inspirowane Love Don't Be ShyKilian
    Love Don't Be Shy

    Neroli · Bergamotka

    54 zł
    (1,08 zł/ml)