Kolekcja

Kwiatowe

Róża, jaśmin, piwonia, kwiat pomarańczy. Największa rodzina w naszym katalogu i najbardziej różnorodna – od jednego czystego kwiatu po cały bukiet.

50 zapachów

Przejdź do listy wyników

Aktywne filtry:

50 produktów

Filtruj

Aktywne filtry:

  • No. 51 — Madmoiselle

    No. 51 — Madmoiselle

    Dla niej50 ml

    Inspirowane MademoiselleCoco Chanel
    Mademoiselle

    Pomarańcza · Mandarynka

    54 zł
    (1,08 zł/ml)
  • No. 50 — So Guilty

    No. 50 — So Guilty

    Dla niej50 ml

    Inspirowane GuiltyGUCCI
    Guilty

    Mandarynka · Różowy pieprz

    54 zł
    (1,08 zł/ml)
  • No. 5 — L'opera

    No. 5 — L'opera

    Unisex50 ml

    Inspirowane OperaSospiro
    Opera

    Owoce · Róża turecka

    54 zł
    (1,08 zł/ml)
  • No. 49 — Miss

    No. 49 — Miss

    Dla niej50 ml

    Inspirowane MissDior
    Miss

    Pomarańcza · Mandarynka

    54 zł
    (1,08 zł/ml)
  • No. 48 — Angel & Demon

    No. 48 — Angel & Demon

    Dla niej50 ml

    Inspirowane Ange ou DemonGivenchy
    Ange ou Demon

    Szafran · Mandarynka

    54 zł
    (1,08 zł/ml)
  • No. 47 — Way

    No. 47 — Way

    Dla niej50 ml

    Inspirowane My wayArmani
    My way

    Bergamotka · Kwiat pomarańczy

    54 zł
    (1,08 zł/ml)
  • No. 45 — Lady Milione

    No. 45 — Lady Milione

    Dla niej50 ml

    Inspirowane Lady MillionPaco Rabanne
    Lady Million

    Neroli · Cytryna

    54 zł
    (1,08 zł/ml)
  • No. 4 — Erba

    No. 4 — Erba

    Unisex50 ml

    Inspirowane Erba PuraSospiro
    Erba Pura

    Pomarańcza sycylijska · Cytryna kalabryjska

    54 zł
    (1,08 zł/ml)
  • No. 170 — Narcotique

    No. 170 — Narcotique

    Unisex50 ml

    Inspirowane Fleur NarcotiqueEx Nihilo
    Fleur Narcotique

    Bergamotka · Liczi

    54 zł
    (1,08 zł/ml)
  • No. 165 — Daizy

    No. 165 — Daizy

    Dla niej50 ml

    Inspirowane DaisyMarc Jacobs
    Daisy

    Liść fiołka · Czerwony grejpfrut

    54 zł
    (1,08 zł/ml)
  • No. 163 — Bomba

    No. 163 — Bomba

    Dla niej50 ml

    Inspirowane La BombaCarolina Herrera
    La Bomba

    Cytrusy · Owocowe

    54 zł
    (1,08 zł/ml)
  • No. 160 — Omnia Crystal

    No. 160 — Omnia Crystal

    Dla niej50 ml

    Inspirowane Omnia CrystallineBvlgari
    Omnia Crystalline

    Bambus · Gruszka

    54 zł
    (1,08 zł/ml)
  • No. 154 — Rose d'Arabie

    No. 154 — Rose d'Arabie

    Dla niej50 ml

    Inspirowane Armani Privé Rose d’ArabieArmani
    Armani Privé Rose d’Arabie

    Szafran · Róża damasceńska

    54 zł
    (1,08 zł/ml)
  • No. 152 — Olym Auré

    No. 152 — Olym Auré

    Dla niej50 ml

    Inspirowane OlympeaPaco Rabanne
    Olympea

    Zielona mandarynka · Kwiat imbiru

    54 zł
    (1,08 zł/ml)
  • No. 151 — Soleil Privé

    No. 151 — Soleil Privé

    Unisex50 ml

    Inspirowane Soleil BlancTom Ford
    Soleil Blanc

    Bergamotka · Kardamon

    54 zł
    (1,08 zł/ml)
  • No. 150 — Don't Be Shy

    No. 150 — Don't Be Shy

    Dla niej50 ml

    Inspirowane Love Don't Be ShyKilian
    Love Don't Be Shy

    Neroli · Bergamotka

    54 zł
    (1,08 zł/ml)
  • No. 149 — Fame Couture

    No. 149 — Fame Couture

    Dla niej50 ml

    Inspirowane Fame The CouturePaco Rabanne
    Fame The Couture

    Mango · Jaśmin

    54 zł
    (1,08 zł/ml)
  • No. 145 — Glitter Dark Opium

    No. 145 — Glitter Dark Opium

    Dla niej50 ml

    Inspirowane Black Opium GlitterYves Saint Laurent
    Black Opium Glitter

    Gruszka · Pomarańcza

    54 zł
    (1,08 zł/ml)
  • No. 133 — A Part of Me

    No. 133 — A Part of Me

    Dla niego50 ml

    Inspirowane ApomMaison Francis Kurkdjian
    Apom

    Kwiat pomarańczy · Kwiat pomarańczy

    54 zł
    (1,08 zł/ml)
  • No. 125 — Barenia Essence

    No. 125 — Barenia Essence

    Dla niej50 ml

    Inspirowane BareniaHermès
    Barenia

    Bergamotka · Nuty balsamiczne

    54 zł
    (1,08 zł/ml)
  • No. 121 — Amor Passion

    No. 121 — Amor Passion

    Dla niej50 ml

    Inspirowane Amor AmorCacharel
    Amor Amor

    Pomarańcza · Grejpfrut

    54 zł
    (1,08 zł/ml)
  • No. 119 — Noir Essence

    No. 119 — Noir Essence

    Dla niej50 ml

    Inspirowane Coco NoirCoco Chanel
    Coco Noir

    Grejpfrut · Bergamotka

    54 zł
    (1,08 zł/ml)
  • No. 118 — Crystal Bright

    No. 118 — Crystal Bright

    Dla niej50 ml

    Inspirowane Bright CrystalVersace
    Bright Crystal

    Yuzu · Granat

    54 zł
    (1,08 zł/ml)
  • No. 114 — Blush

    No. 114 — Blush

    Dla niej50 ml

    Inspirowane RushGucci
    Rush

    Brzoskwinia · Gardenia

    54 zł
    (1,08 zł/ml)